Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych
Informacja archiwalna
Zarchiwizowano 8 lutego 2011
Zapraszamy na bezpłatną konferencję organizowaną przez ROM-E Metis w Katowicach we współpracy z Young Digital Planet oraz Moje Bambino:
Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Cel konferencji:
Celem konferencji jest przekaz kompletnej informacji na temat projektu "Indywidualizacja procesu nauczania uczniów klas I-III szkół podstawowych", w tym: warunków przystąpienia do projektu, szczegółów dotyczących pisanych wniosków, a także uczestnictwo w seminariach metodycznych prowadzonych przez znanych i cenionych w środowisku edukacyjnym wykładowców – niekwestionowanych autorytetów w określonych dziedzinach.
Celem działań podejmowanych ww. projekcie jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez indywidualizację procesu dydaktyczno-wychowawczego w klasach I-III szkoły podstawowej. Cele te zostaną zrealizowane poprzez zapewnienie każdemu dziecku oferty edukacyjno-wychowawczo-profilaktycznej zgodnej z jego indywidualnymi potrzebami i możliwościami, zwiększenie zakresu wykorzystania w szkole aktywizujących metod nauczania oraz podniesienie jakości wsparcia i pomocy psychologiczno-pedagogicznej udzielanej dzieciom, w tym także dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Środki w ramach projektu może otrzymać każda szkoła podstawowa ucząca klasy I-III. Projekt jest projektem systemowym realizowanym w ramach Poddziałania 9.1.2 POKL: Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.
Adresaci: dyrektorzy szkół, przedstawiciele samorządu, koordynatorzy szkolnych zespołów nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.
Termin: 8 lutego 2011 r. w godz. 9:00 – 15:00 – szczegółowy program w załączeniu...
Miejsce: Sala Sejmu Śląskiego Katowice, ul. Jagiellońska 25 (wejście od strony ul. Lompy).
Szkolenie zakończone.
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia faksem na nr 32 209 53 13 lub o rejestrację online.
Dodatkowych informacji udzielają:
Zofia Domaradzka-Grochowalska – tel.: 600 382 313
e-mail:
oraz
Barbara Cyl – tel.: 32 209 53 12 lub 14 wew. 108 (w piątki)
e-mail: